Praca fizyczna dla mężczyzn 30-50 lat - garbarnia
  • Jedlnia-Letnisko
Jedlnia-Letnisko, Jedlnia-Letnisko, mazowieckie, Polska
DWL Job Sp. z o.o.
6. 2. 2024

Jesteśmy polską firmą z Warszawy działającą od 4 lat na rynku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w pozyskiwaniu nowych kontrahentów oraz pracowników, którzy spełniają oczekiwania naszych partnerów biznesowych. Wyróżnia nas to, że podejmujemy długofalową współpracę z klientami z Niemiec, aby móc zapewnić stałe i stabilne zatrudnienie oddelegowanym pracownikom. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja podopiecznych oraz kontrahentów, dla których staramy się zapewnić najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

Obowiązki

  • Garbarz jest pracownikiem odpowiedzialnym za wyprawianie skór. To główny obowiązek na tym stanowisku, z którym wiąże się szereg pobocznych czynności. Do obrabiania skór wykorzystuje specjalistyczne przyrządy i środki chemiczne.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Chęci do pracy

Oferujemy

  • Stawka 20/21 zł na rękę za godzinę
  • Zapewniony obiad
  • Darmowa kwatera, jeśli jest taka potrzeba
  • Umowa zlecenie
  • Stała współpraca

  • Miejsce pracy to bliskie okolice Piaseczna

  • Praca Jedlnia-Letnisko
  • Pracownik fizyczny Jedlnia-Letnisko
  • Jedlnia-Letnisko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233