Praca dla cieśli budowlanych dachowych - Austria
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Hogo Gmbh
16. 10. 2024

HOGO.CC, firma z siedzibą w Wels, poszukuje doświadczonych cieśli budowlanych dachowych do pracy w Austrii.
Opis stanowiska:
- Wykonywanie konstrukcji dachowych
- Montaż i naprawa pokryć dachowych
- Praca na wysokości
Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe lub doświadczenie w ciesielstwie budowlanym dachowym
- Dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokościach
- Umiejętność pracy zespołowej i samodzielnej
- Prawo jazdy kat. B oraz samochod
Oferujemy:
- Wynagrodzenie od 2500 euro do 2700 euro miesięcznie
- stawka według kv. oraz kwalifikacji
- 26,40 dieta dzienna
- 13 i 14 wypłata
- Umowa na czas nieokreslony, zawierana w formie austriackiej umowy o pracę
- Praca w międzynarodowym zespole
- darmowe zakwaterownie oplacone rowniez w weekend
Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem.

  • Praca Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Cieśla Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894