Praca biurowa e-commerce Nowy Sacz
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
IANPAV
12. 9. 2024

W związku z rozwojem niewielka firma z branży e-commerce poszukuje osób do współpracy przy wystawianiu aukcji na zagranicznych platformach sprzedażowych po angielsku.
Zakres obowiązków:
Wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży.
Przygotowywanie opisów aukcji i ich weryfikacja pod kątem trafności.
Ustawianie reklam produktów.
Kontrolowanie i aktualizacja aukcji.
Monitorowanie konkurencji i kontrola sprzedaży
Udział w rozszerzaniu oferty sklepu internetowego.
Wymagania:
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Umiejętności obsługi komputera i internetu (portale aukcyjne).
Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodyscypliny.
Skrupulatności i kreatywności.
Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji.
Mile widziane: znajomość zagadnień z zakresu e-commerce,SEO, technik i narzędzi sprzedażowych oraz podstawy Photoshopa.
Nie jest wymagane doświadczenie w branży, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.
Co możemy zaoferować:
Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną lub B2B,
Prace w centrum Nowego Sącza od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
Niezbędne wsparcie przy wdrożeniu oraz szkolenia.
Branża: e-commerce
6000-10000zl
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy @
Prosimy w CV o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IANPAV LTD w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

  • Praca Nowy Sącz
  • Specjalista ds. e-commerce Nowy Sącz
  • Pracownik biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567