Praca Amazon | nowa stawka 33,92 zł/godz. brutto| Gliwice
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Centrum Logistyki Amazon, podwyższa stawkę! Pracuj dla Amazon i zyskaj więcej bo

to Twoja zmiana i Twoja nowa, wyższa stawka godzinowa 33,92 zł/godz. brutto*

Poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika magazynu w Gliwicach

Oprócz tego mam świetną wiadomość. Poleć znajomych do pracy, a za każde polecenie Ty i osoba polecona otrzymacie wspólnie do5000 zł brutto**.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów.

Oczekujemy

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 22 454 44 44 lub 800 800 777 (numer bezpłatny)

* suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję. Obowiązuje od 1 października 2024 r.

**zgodnie z regulaminem dostępnym w biurach Randstad.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawkę do 33,92 zł/godz. brutto*
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • za każdą poleconą przez Ciebie osobę, która rozpocznie pracę otrzymacie wspólnie do5000 zł brutto**!
  • praca 4 dni w tygodniu, 3 dni wolnego (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • długą, stabilną, rozwijającą współpracę
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)

  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!

  • bezpłatne gorące napoje i obiady z pysznym i różnorodnym menu za 1 zł

  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

Zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu

  • załadunek i rozładunek przesyłek

  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

  • obsługa skanera ręcznego

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567