Poszukujemy kandydatów: Kasjer - Sprzedawca Stoisko Mięsne
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Partner Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Poszukujemy kandydatów na stanowisko : Kasjer - Sprzedawca Stoisko Mięsne
Miejsce pracy: Włocławek
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat.
Opis stanowiska:
Nasza firma poszukuje zaangażowanej i komunikatywnej osoby na stanowisko Kasjera Sprzedawcy Stoisk Mięsne w naszym sklepie. Jeśli lubisz pracować z klientami i chcesz dołączyć do naszego zespołu, ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
• Obsługa klientów na stoisku mięsnym
• Przyjmowanie zamówień i sprzedaż produktów mięsnych
• Dbanie o estetykę i czystość stoiska
• Przygotowywanie towaru do sprzedaży
• Udzielanie informacji na temat produktów oraz ich właściwości
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane ale nie jest konieczne)
• Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
• Znajomość obsługi kasy fiskalnej (mile widziane - zapewniamy szkolenie)
• Dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym, również w weekendy)
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Przyjazną atmosferę pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie ze strony zespołu
Jak aplikować: Aplikować należy wypełniając formularz dołączony do ogłoszenia lub na adres mailowy : @ w tytule podając dopisek: Praca Włocławek

  • Praca Włocławek
  • Sprzedawca Włocławek
  • Kasjer Włocławek
  • Kasjer biletowy Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210