Poszukiwany pracownik utrzymania czystości
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Ez-clean sp. z o.o.
21. 9. 2024

Firma sprzątająca poszukuje pracownika do świadczenia usług utrzymania czystości pomieszczeń socjalnych oraz biurowych.
Opis stanowiska: - Sprzątanie pomieszczeń socjalnych i biurowych - Praca w godzinach popołudniowych - Częstotliwość: 5 razy w tygodniu - Zatrudnienie na 1/3 etatu Wymagania: - Rzetelność i pracowitość - Sumienność w wykonywaniu obowiązków - Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – mile widziane Oferujemy: - Umowa o pracę po okresie próbnym - Stabilne zatrudnienie

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Pracownik instytucji kultury Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648