Poszukiwany mobilny nauczyciel/trener dzieci
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Maniurwa
30. 9. 2024

Poszukiwany mobilny nauczyciel/trener zajęć z projektowania i druku 3D dla dzieci w Kaliszu i okolicy. Doświadczenie techniczne nie jest wymagane, natomiast wymagana umiejętność pracy z dziećmi.
Realizujemy popołudniowe zajęcia stałe dla dzieci w wieku szkolnym oraz przedpołudniowe warsztaty i pokazy dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Poszukujemy osób do pracy w nowym sezonie zajęć: od października/listopada.
Oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy
- Wynagrodzenie brutto 50zł/1h (tylko przy 20h/tyg = 4000 zł/mc! Dodatkowo premia uznaniowa
- wsparcie i kompleksowe szkolenie z zakresu drukowania 3D, projektowania 3D, skanowania 3D przygotowujące do prowadzenia zajęć
- kreatywną i energiczną atmosferę w pracy
- umowa zlecenie
Zakres obowiązków:
- Prowadzenie warsztatów komputerowych dla dzieci i młodzieży z zakresu drukowania 3D, projektowania 3D, na terenie Kalisza i w okolicach
- Prowadzenie warsztatów z długopisami 3D dla dzieci
- Realizacja warsztatów w oparciu o opracowane scenariusze lekcji
- Obsługa drukarki 3D
Nasze oczekiwania:
- umiejętność pracy z dziećmi
- samodzielność
- komunikatywność
- punktualność
- kreatywność i otwartość
- odpowiedzialność
- pozytywne nastawienie i chęć do nauki
- dobra organizacja czasu i pracy
- niezbędne: prawo jazdy kat. B i możliwość wykorzystania własnego samochodu na dojazdy do miejsc prowadzenia warsztatów
- mile widziany status studenta
Jeśli szukasz pracy dodatkowej, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności oraz pracować w inspirującym i wspierającym środowisku, aplikuj już dziś i podaj nam swoją dyspozycyjność! Wszystkiego uczymy od podstaw!
CV proszę przesyłać na adres: maniurwa małpa gmail.com

  • Praca Kalisz
  • Trener Kalisz
  • Trener personalny Kalisz
  • Nauczyciel Kalisz
  • Nauczyciel Kalisz Pomorski
  • Nauczyciel akademicki Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388