Poszukiwany Brygadzista na Produkcję
  • Trzebownisko
Trzebownisko, Trzebownisko, Podkarpackie, Polska
TrenkwalderPartner
13. 8. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Brygadzista Linii Produkcyjnej Siedziba firmy: Okolice Połańca
Odległość z Połańca 12km / Staszowa 28km / Mielca 21km
Twoje zadania na stanowisku to:
Zarządzanie pracą operatorów linii produkcyjnej w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
Ustawianie, regulacja i kontrola maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
Kontrola jakości produktów oraz reagowanie na ewentualne nieprawidłowości,
Raportowanie wyników pracy podległego zespołu a także stosowanie się do zasad 5S
Oczekujemy:
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy
Warunek Konieczny -doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem pracowników w firmie produkcyjnej
Chęci do pracy
Zaoferujemy Ci:
Pracę w młodym zgranym zespole,
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
W pełni wyposażone pomieszczenie socjalne,
Program poleceń pracowniczych,
Umowę o pracę na pełen etat (bezpośrednio przez firmę)
Pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie,
Wynagrodzenie zawsze na czas,
Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
Wynagrodzenie rynkowe + atrakcyjny system premiowy
Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Trzebownisko
  • Trzebownisko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648