Poszukiwani Mechatronicy – Praca w Niemczech
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Personnel International BPO Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencją zatrudnienia należącą do  grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat.
Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem  pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Dla jednego z naszych Klientów szukamy do pracy w Niemczech Mechatroników!

Praca w okolicach Heilbronn – centrum produkcji i dystrybucji narzędzi oraz urządzeń technicznych. Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany zakład, który zapewni Ci wyzwania na miarę Twoich umiejętności.

Twoje zadania:

  • Serwisowanie maszyn i urządzeń technicznych
  • Konserwacja oraz naprawa infrastruktury produkcyjnej
  • Analiza i diagnoza usterek oraz awarii systemów
  • Praca w systemie trzyzmianowym

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 18€ brutto za godzinę (średnia ilość godzin w miesiącu to 170-180)
  • Gwarantujemy zakwaterowanie!
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szansa na rozwój w międzynarodowym środowisku

Jeśli masz doświadczenie i pasję do mechatroniki, czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikuj teraz i rozpocznij pracę w Niemczech, gdzie technologia łączy się z innowacją!

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Posiadasz wykształcenie techniczne (technik mechatronik, elektrotechnik) – mile widziani również inżynierowie
  • Znajomość języka niemieckiego to dodatkowy atut, ale nie jest wymagana!

Oferta pracy tymczasowej: TAK

  • Praca Gdańsk
  • Mechatronik Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210