Pomocnik Ustawiacza Wtryskarek
  • Myszków
Myszków, Myszków, Śląskie, Polska
Serix
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Hej! Szukamy Nowych Talentów do Naszej Ekipy!
Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą, która działa na rynku poligraficznym od 1985 roku, a od 2003 roku również w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Jesteśmy w ciągłym rozwoju i potrzebujemy Ciebie!
Kogo szukamy? Potrzebujemy osób na stanowisko Pomocnik Ustawiacza Wtryskarki!
Miejsce Pracy: Myszków
Co oferujemy?
• Pracę w nowoczesnej, dobrze zorganizowanej fabryce z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.
• Szkolenie i wsparcie od doświadczonych kolegów i koleżanek.
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy.
• Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
Twoje zadania jako Pomocnik Ustawiacza Wtryskarki:
• Zaopatrywanie produkcji w materiały produkcyjne,
• Odbieranie produktów i materiałów z produkcji,
• Kontrola ilościowa materiałów,
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Czego oczekujemy?
• Dyspozycyjności do pracy zmianowej (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku.
• Motywacji i chęci do pracy.
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
Dlaczego warto do nas dołączyć? Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, gdzie czeka na Ciebie świetna atmosfera i realne możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli jesteś pełnoletni/a i gotowy/a na nowe wyzwania, dołącz do nas!
Jak aplikować? Wyślij swoją aplikację już dziś!
Nie zwlekaj, bo czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia w naszej ekipie!
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Serix na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).
Aplikacje bez zawartej zgody nie będą rozpatrywane.
Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż:
• Administratorem moich danych osobowych jest firma Serix Waldemar Kitala z siedzibą w Myszkowie ul. Kościuszki 8.
• Podanie danych osobowych wykraczających poza art. 22 Kodeksu pracy jest dobrowolne dlatego zgadzam się na ich przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a GDPR (RODO)
• Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
• Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres mailowy firmy.
• Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

  • Praca Myszków
  • Myszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836