Pomocnik przy montażu parasoli ogrodowych
  • Długołęka
Długołęka, Długołęka, Dolnośląskie, Polska
Perfecta Parasols
27. 8. 2024

Poszukujemy pracowników na stanowisko pomoc przy montażu parasoli ogrodowych do zakładu produkcyjnego w Borowej Oleśnickiej - Perfecta Parasols. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie produkcji oraz zachowanie standardów jakości. Doświadczenie nie jest wymagane.
Obowiązki:
- Zapewnienie zgodności produktów z wymaganiami jakościowymi
- Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
Wymagania:
- Dokładność i dbałość o jakość
- Umiejętność pracy w zespole
- Pozytywne podejście i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Oferujemy:
- umowę zlecenie
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30
- wolne weekendy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w miłej atmosferze
- bezpłatny parking

  • Praca Długołęka
  • Długołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544