Pomocnik produkcyjny
  • Bydgoszcz
pomocnik produkcyjny
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 8. 2022
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnej pracy od zaraz?

Zależy Ci na rozwoju zawodowym?

Dołącz do nas, mamy ofertę dedykowaną właśnie Tobie!

zadania

  • proste prace pomocnicze na produkcji,
  • pomoc w przygotowaniu i konserwacji maszyny,
  • pomoc w wykonywaniu przyrządów na maszynie,

oczekujemy

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

    ... a reszty nauczysz się z nami. :)

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie – między 4500 a 5500 brutto,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • pracę 3-4 dni w tygodniu,
  • wsparcie opiekuna stanowiskowego w okresie wdrożenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową – z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie,
  • darmową kawę, soki, przekąski na terenie zakładu,
  • pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach (m.in. karta sportowa, zniżki na zakupy i bilety do kina).

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    38 576
    13 898