Pomocnik produkcji/Pracownik produkcji
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Dla jednej z zaprzyjaźnionych Agencji szukamy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Niemcy a dokładniej Hochscheid
Termin rozpoczęcia: od zaraz - długoterminowa współpraca
Zakres obowiązków:
• Czyszczenie i konserwacja urządzeń produkcyjnych w przemyśle drzewnym
• Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
• Obsługa maszyn czyszczących
Na co możesz liczyć:
• Stawka bazowa 13,50 euro brutto za h
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Nadgodziny rozliczane wg prawa niemieckiego
• Dieta 40 euro netto/dzień roboczy
• Płatny urlop (od 25 dni rocznie) i dni ustawowo wolne od pracy
• Możliwość otrzymania podwyżki - pierwsza po 6 miesiącach
Oczekiwania wobec kandydata:
• Doświadczenie produkcyjne (mile widziane w przemyśle drzewnym)
• Czynne prawo jazdy kat.B
• Znajomość j. niemieckiego min poz. A2
Znajdź stabilną i dobrze płatną pracę już teraz! Prześlij swoje CV:

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownik produkcji Zielona Góra
  • Pracownik biurowy Zielona Góra
  • Pracownik kolei Zielona Góra
  • Pracownik umysłowy Zielona Góra
  • Pracownik fizyczny Zielona Góra
  • Pracownik ochrony Zielona Góra
  • Pracownik socjalny Zielona Góra
  • Pracownik ds. administracji Zielona Góra
  • Pracownik na wysokościach Zielona Góra
  • Pracownik instytucji kultury Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055