Pomocnik operatora maszyny drukującej
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
OK JOB
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
-Współpraca z operatorem maszyny przy realizacji powierzonych zadań produkcyjnych
-Wykonywanie powierzonego zadania (Pomoc w procesie drukowania) zgodnie z:
-poleceniami przełożonych (kierownik, z-ca kierownika, operator maszyny) -kartą zlecenia i kartą wyrobu
-założona technologią
- normami jakościowymi -Przestrzeganie zasad BHP i p.poż.
-Przestrzeganie regulaminów, procedur, instrukcji i innych obowiązujących zasad. -Dbałość o powierzone mienie, wyposażenie i porządek w miejscu pracy. -Wykonywanie poleceń przełożonych.
WYMAGANIA
-Mile widziane wykształcenie poligraficzne
-Mile widziana doświadczenie pracy w drukarni
-Dobra organizacja na stanowisku pracy
-Sumienność
-Współpraca w zespole
OFERUJEMY:
-Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
-Pracę w systemie 3 zmianowym
-Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
-Dofinansowanie do pakietów sportowych

  • Praca Pruszków
  • Operator maszyn Pruszków
  • Operator Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567