Pomocnik operatora maszyn - Ustawiacz
  • Kobyłka
Kobyłka, Kobyłka, mazowieckie, Polska
Mesgum Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn do produkcji wyrobów gumowych oraz wstępna kontrola jakości wyprodukowanego wyrobu.
  • Prowadzenie zapisów produkcyjnych według wytycznych pracodawcy.
  • Stosowanie się do dokumentacji technicznej oraz wymagań klienta.
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym według wytycznych pracodawcy.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Chęci do rozwijania swoich umiejętności.
  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym.
  • Doświadczenie techniczne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Możliwość rozwoju oraz zdobywania dodatkowych kwalifikacji.
  • Wynagrodzenie stałe plus system premiowy.

  • Praca Kobyłka
  • Operator maszyn Kobyłka
  • Operator Kobyłka
  • Kobyłka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544