Pomocnik montera elektroenergetycznego
  • Żabno
Żabno, Żabno, Małopolskie, Polska
Energotel Dominik Radwański
14. 9. 2024

Chcesz zdobyć dobrze płatny i poszukiwany zawód? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy Ci niepowtarzalną okazję, abyś nauczył się zawodu montera od podstaw i rozpoczął nową, satysfakcjonującą karierę. Nie wymagamy doświadczenia – my Cię przeszkolimy!
MIEJSCE PRACY: ŁĘG TARNOWSKI (BAZA) PRACA W TERENIE POWIAT DĄBROWSKI I CZĘŚĆ PÓŁNOCNA POWIATU TARNOWSKIEGO.
Zakres obowiązków:
- pomoc przy budowie i przebudowie sieci SN i nN
- pomoc przy budowie przyłączy elektroenergetycznych
- realizowanie prac na sieci SN i nN i na stacjach SN/nN zgodnie z zakresem zleconych.
Wymagania:
- chęci do nauki i zdobywania nowych umiejętności
- zdolności manualnych i technicznych
- zaangażowania oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B
Dla wybranych kandydatów zapewniamy możliwość rozwoju i awansu na stanowisko montera.
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV na adres: @ Jeżeli nie posiadasz gotowego CV, nie martw się! Wystarczy, że w wiadomości napiszesz nam:
Jak masz na imię,
Skąd jesteś,
Ile masz lat,
Oraz podasz numer telefonu do kontaktu.
Odezwiemy się do wybranych kandydatów. Nie zwlekaj – to Twoja szansa na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia!

  • Praca Żabno
  • Monter Żabno
  • Żabno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567