Pomocnik magazynowy (m/k/pary/gr) - magazyn z lampami
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proste prace magazynowe (asortyment: głównie lampy i oświetlenie)
  • Realizowanie zamówień zgodnie z listą
  • Rozładunek i pakowanie towaru
  • Inne prace pomocnicze

WYMAGANIA:
  • Punktualność i gotowość do pracy na pełen etat
  • Mobilność (w celu dojazdu do miejsca pracy z mieszkania firmowego, wystarczy 1 samochód na grupę/parę)
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
  • Mile widziane również pary/grupy (każda osoba z pary/grupy mieszka razem i pracuje na tej samej zmianie)

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na pełen etat wg niemieckiego prawa pracy i płacy (praca od pn do pt. Od pn do czw wydłużony czas pracy do 9 godz, a piątek skrócony czas pracy do 3-4, w związku z czym jest możliwość wcześniejszego rozpoczęcia weekendu / zaplanowania "zjazdu" do Polski). Składki pozostają odprowadzane do polskiego ZUS. Podatek rozliczany w Niemczech.
  • Zapewnione zakwaterowanie przez MGsolutions, który pokrywa większość kosztów związanych z wynajmem (ok. 70%)
  • Stawka brutto 14,50 EUR/godz. + dodatki
  • Stałe wsparcie opiekuna projektu

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

112 795
20 210