Pomocnik kowala - operator maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej metalu
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, Śląskie, Polska
Kuźnia Polska Spółka Akcyjna
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa urządzeń do przeróbki plastycznej metalu: pras, kuźniarek, szlifierek,
  • kontrola wykonanych odkuwek - wzrokowa i za pomocą urządzeń,
  • znajomość oraz prawidłowa interpretacja rysunków technicznych,
  • korzystanie z urządzeń pomiarowych takich jak: mikrometr, średnicówka, suwmiarka,
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy oraz o utrzymanie właściwego stanu technicznego powierzonych maszyn.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego i budowy maszyn,
  • znajomość zasad pomiarów kontrolnych w procesie,
  • zdolność do samodzielnej pracy.

OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,

  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy dające możliwość wymiany doświadczeń w różnorodnych zespołach,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Oferujemy pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym,

  • Okazujemy szacunek wszystkim pracownikom, oferujemy pracę kandydatom w każdej grupie wiekowej, ponieważ potrafimy docenić współpracę międzypokoleniową najmłodszy pracownik ma 19 lat a najstarszy 68 lat,

  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody jubileuszowe, premie, dodatki, dofinansowanie do wypoczynku, paczki na święta, kolonie dla dzieci, dowóz do i z pracy, posiłki profilaktyczne, dofinansowanie do nauki,

  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego grupowego ubezpieczenia na życie,

  • U nas osoby z inicjatywą i zaangażowaniem mają szansę na rozwój zawodowy i awans,

  • W każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc całego zespołu.