Pomocnik biurowy
  • Sławno
Sławno, Sławno, zachodniopomorskie, Polska
Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce
18. 9. 2024

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne. Do naszej nowej inwestycji „Budowa drogi S6 Koszalin- Słupsk, Odcinek 2, Budowa obwodnicy Sławna w ciągu S6 (początek obwodnicy m. Sławno/ bez w. „Bobrowice”- początek obwodnicy w. Słupsk/ bez w. ”Słupsk Zachód” poszukujemy:

Wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i obowiązkowość
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Opis stanowiska

  • Wgrywanie do systemu oraz podstawowe opisywanie faktur
  • Inne prace administracyjno-biurowe

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę
  • Wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu

  • Praca Sławno
  • Pracownik biurowy Sławno
  • Sławno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210