Pomoc laboratoryjna
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego
20. 1. 2022
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  •  Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach laboratoryjnych
  •  Zbieranie i segregowanie odpadów medycznych
  •  Sprzątanie, mycie i dezynfekcja pomieszczeń oraz wyposażenia DDL zgodnie z obowiązującymi zasadami mycia i dezynfekcji

Wymagania:

  •  Umiejętność współpracy w zespole
  •  Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  •  Umowa o pracę
  •  Pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze
  •  Szkolenia wdrażające do pracy
  •  Dofinansowanie do Karty Multisport

Osoba kontaktowa – Zofia Zaródzka

Dane osoby kontaktowej:

CV można również przesłać na adres:  rekrutacja@szpital.wroc.pl

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.