Płatne praktyki w Kancelarii (COMPANY NAME) Legal
  • katowice
Katowice, katowice, Polska
iAgora Europa
24. 6. 2022

Descripción del puesto:Job Description & SummaryW (COMPANY NAME) naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.W Polsce (COMPANY NAME) posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział (COMPANY NAME) IT Services w Lublinie. Polskie spółki (COMPANY NAME) zatrudniają ponad 6000. Osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii.Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem regionalnym kancelarii (COMPANY NAME) Legal. Realizujemy projekty dla największych podmiotów w Polsce i klientów międzynarodowych, w szczególności w zakresie szeroko pojętego doradztwa regulacyjnego i doradztwa korporacyjnego.Czekamy na: * absolwentów / studentów 5-go roku studiów dziennych o kierunku prawo, dostępnych minimum 4 dni w tygodniu; * osoby, które:- mają dobrą orientację w podstawowych dziedzinach prawa i wykazują zainteresowanie zagadnieniami o charakterze regulacyjnym (wiedza z zakresu prawa energetycznego i prawa ochrony środowiska będzie dodatkowym atutem),- zdobyły już pierwsze doświadczenie zawodowe na praktykach lub w pracy w renomowanych kancelariach prawnych,- znają biegle język angielski (mile widziana znajomość innych języków obcych),- rozpoczęły aplikację radcowską lub adwokacką (mile widziane),- potrafią budować relacje i chętnie pracują w zespole,- znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania.Dlaczego warto: * będziesz pracował w Kancelarii (COMPANY NAME) Legal, która oferuje swoim klientom wszechstronne wsparcie w obszarach prawa istotnych dla biznesu, * masz szansę zdobyć doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnejw projektach dla klientów z różnych sektorów gospodarki, zarówno ogromnych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw, * dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy, * rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałemw przyszłości.Co oferujemy? * atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową, * dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring, * wsparcie Buddyiego w pierwszych dniach praktyk, * możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego, * nowoczesny sprzęt do pracy, * możliwość kontynuowania kariery w (COMPANY NAME) Legal.​Pamiętaj!Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kxxxxxx@xxx.xxmAdministratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest (COMPANY NAME) Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci (COMPANY NAME), do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://wxx.xxx.xx/xx/x-xxx/xxxxx-xxxxxx-xxx.xxxl z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: (COMPANY NAME) lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez (COMPANY NAME) oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w (COMPANY NAME) i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez (COMPANY NAME) lub z udziałem (COMPANY NAME) (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.#LI-AB1

Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

61 238
18 587