Planista Transportu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Eurocash S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Modlniczka

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizacja tras przewozów towarów,
  • Analiza i minimalizacja kosztów związanych z transportem,
  • Terminowe i poprawne przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc,
  • Przygotowywanie analiz kosztowych,
  • Wsparcie wdrażania i organizowanie nowych projektów i usprawnień w systemie,
  • Współpraca z zewnętrznymi przewoźnikami,
  • Rekomendowanie nowych rozwiązań w zakresie transportu,

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze planowania transportu/logistyki,
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego oraz prawa transportowego,
  • Zdolności analityczne i interpretacji danych liczbowych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe,
  • Czynne prawo jazdy kat. B – mile widziane

To oferujemy:

-         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-         Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii uzależnionej od wyników pracy,

-         Prywatna opieka medyczna Medicover,

-         Ubezpieczenie grupowe,

-         Karty sportowe,

-         Paczki i bony na Święta,

-         Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,

-         Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne,

-         Rozbudowaną strukturę Grupy dającą możliwość rozwoju,

-         Możliwość podnoszenia kompetencji, poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,

-         Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

  • Praca Kraków
  • Planista Kraków
  • Kurier (transport) Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210