Planista produkcji
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
IPB POLSKA Sp. z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- analiza i tworzenie zapotrzebowania na detale,

- tworzenie planu miesięcznego produkcji,

- ustalanie priorytetów produkcyjnych,

- tworzenie i aktualizacja planu tygodniowego na linii,

- tworzenie i aktualizacja planu pracy zgrzewarek,

- zapotrzebowanie i aktualizacja zapotrzebowania na materiał,

- ustalanie terminu dostaw materiału,

- przygotowanie kart partii i etykiet na bieżącą produkcję,

- miesięczne tworzenie plików- obłożenia pras,

- zestawienia wyprodukowanych detali,

- zestawienia postojów.

WYMAGANIA:

- znajomość języka angielskiego na poziomie C1,

- znajomość programu Optima,

- umiejętności analizy, logicznego myślenia, podejmowania decyzji,

- mile widziane doświadczenie na stanowisku planowania produkcji,

- wykształcenie wyższe lub techniczne,

OFERUJEMY:

- praca na jedną zmianę 6-14 lub 7-15 do uzgodnienia

- przyuczenie na całym etapie wdrażania

- wynagrodzenie dopasowane do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia,

  • Praca Oświęcim
  • Pracownik produkcji Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210