Pks Elbląg Kierowca Autobusu kat. D
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Pks Elbląg
30. 3. 2024

Kierowca autobusu na liniach komunikacji miejskiej, dalekobieżnej oraz FLIXBUS
Miejsce pracy: Elbląg
Zakres obowiązków:
kierowanie autobusem na wyznaczonych trasach zgodnie z rozkładem jazdy
obsługa podróżnych
obsługa urządzeń mobilnych tj. : kasa fiskalna, tablet, terminal płatniczy, nawigacja
obsługa techniczna autobusu
Wymagania:
prawo jazdy kat. D
karta Kierowcy
aktualne badania lekarskie, badania psychologiczne oraz śkz
mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca
mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
umiejętność pracy w zespole - głównie praca w załogach dwuosobowych
mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej, terminalach płatniczych, urządzeń mobilnych
mile widziane kobiety
Oferujemy:
stabilna praca w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
komfortowe warunki pracy - nowa flota pojazdów
umowa o pracę (możliwość aplikowania o mniejsze wymiary czasu pracy niż pełny etat)
szeroki pakiet socjalny
możliwość szkoleń i dalszego rozwoju
strój służbowy
precyzyjnie ustalony harmonogram pracy
wszystkie wymagane szkolenia

  • Praca Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Kat Gdańsk
  • Kat Pruszcz Gdański
  • Kat Nowy Dwór Gdański
  • Kat Starogard Gdański
  • Kat gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749