Pizzaiolo
  • Niemcza
pizzaiolo
Niemcza, Niemcza, Województwo dolnośląskie, Polska
Szybka Kawka
27. 9. 2024

Bistro Szybka Kawka zatrudni pizzaiolo/ osobę z zajawką do dobrej pizzy

MIEJSCE PRACY:

Bistro na terenie Arboretum w Wojsławicach

Docelowo nowy punkt na mapie gastronomicznej oddalony o 6 km od Niemczy

OFERUJEMY:

- system pracy do ustalenia (praca poniedziałek-piątek lub weekendy)

- elastyczny grafik

- stawkę odpowiednią do umiejętności i zaangażowania – do ustalenia indywidualnie, zaczynamy od 27 netto/ godzina, po miesiącu negocjujemy indywidualnie

- premie

OBOWIĄZKI:

-wypiek pizzy w stylu neapolitańskim wg standardów firmy

- przygotowanie półproduktów

- dbanie o czystość w obrębie kuchni

- racjonalne gospodarowanie produktami, staranność w ich obróbce

-wydawanie prostych dań obiadowych

OCZEKUJEMY:

-DOŚWIADCZENIA w pracy na kuchni

-aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

- umiejętności pracowania w zespole

- pozytywnego nastawienia

KONTAKT:

CV na mail: marketing@szybkakawka.pl

  • Praca Niemcza
  • Niemcza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210