Pielęgniarka/ Ratownik - badania kliniczne
  • Poznań, wielkopolskie
Poznań
Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A.
5. 6. 2024

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.
Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem obszaru badań klinicznych poszukujemy do jednej z naszych nowych placówek – CERTUS  w Poznaniu osób na stanowisko: Pielęgniarka/ Ratownik - badania kliniczne.
Nasza oferta pracy skierowana jest do osób potrafiących zaangażować się w ciekawy projekt oraz inwestujących w rozwój osobisty.

Opis stanowiska:

  • zapewnienie profesjonalnej opieki nad pacjentem zgodnie z protokołem badania klinicznego i wskazaniami lekarza,
  • pobieranie i procesowanie materiału biologicznego od pacjenta zgodnie z protokołem badania oraz wysyłka materiałów do laboratorium centralnego,
  • podawanie leków w standardzie badania klinicznego (podskórnie, domięśniowo oraz we wlewie dożylnym, dopęcherzowym),
  • przeprowadzanie procedur diagnostycznych (m.in. EKG, spirometria itp.),
  • współpraca z pacjentami oraz zespołem badawczym,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną uczestnika badania klinicznego,
  • praca w oparciu o instrukcje, manuale przygotowane przez Sponsora Badania Klinicznego,
  • wykonywanie szkoleń na potrzeby realizacji Badania Klinicznego,
  • wykonywanie obowiązków zleconych przez Badaczy,
  • utrzymywanie porządku w gabinecie zabiegowym (np. nadzór nad tacą przeciwwstrząsową, weryfikacja przydatności  materiałów laboratoryjnych dostarczanych przez Sponsora).

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie na kierunku ratownictwo medyczne/pielęgniarstwo,
  • znajomość j angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w badaniach klinicznych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i terminów,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy cywilno-prawnej,
  • elastyczny grafik pracy,
  • unikalną, przyjazną atmosferę i życzliwe środowisko pracy,
  • współprace z międzynarodowym zespołem badania,
  • zdobycie szerokiej wiedzy oraz umiejętności z zakresu badań klinicznych,
  • możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

  • Praca Poznań
  • Pielęgniarka Poznań
  • Ratownik Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370