Pielęgniarka / Pielęgniarz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
BetaMed S.A.
6. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • opieka nad pacjentem wentylowanym mechanicznie przebywającym w warunkach lecznictwa stacjonarnego, według zaleceń lekarza
  • wykonywanie kompleksowych zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych
  • współpraca z pozostałym personelem
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie
  • mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem wentylowanym mechanicznie
  • mile widziana specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii (w trakcie lub po ukończeniu)

Oferujemy:

  • dyżury 12-godzinne
  • forma zatrudnienia uzależniona od dyspozycyjności kandydata (umowa o pracę w przypadku pracy w pełnym wymiarze, umowa zlecenie lub kontrakt w przypadku pracy dodatkowej)
  • przyjazne środowisko pracy, dostęp do parkingu

  • Praca Chorzów
  • Pielęgniarka Chorzów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Chorzów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Chorzów
  • Doradca podatkowy w Polsce Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 182
    19 751