Pielęgniarka/Pielęgniarz Stare Babice
  • Stare Babice
Stare Babice, Stare Babice, Mazowieckie, Polska
Orpea
14. 5. 2024

Do Domu Opieki Ostoya w Starych Babicach Poszukujemy Pielęgniarki/Pielęgniarza
Twój zakres obowiązków : ocena i stałe monitorowanie zdrowia mieszkańców znajomość i prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej przyjmowanie i wykonywanie zleceń lekarskich udzielanie i organizowanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i nagłych zachorowaniach monitorowanie dostępności leków, materiałów opatrunkowych , sprzętu medycznego i innych
Nasze wymagania: aktualne prawo wykonywania zawodu empatia, życzliwość w stosunku do osób starszych wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za wykonywanie pracy gotowość pracy w systemie zmianowym
Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia elastyczna forma zatrudnienia w zależności od preferencji możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie

  • Praca Stare Babice
  • Stare Babice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055