PIELĘGNIARKA do kliniki medycyny estetycznej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Slow Age Clinic
9. 8. 2024

Poszukujemy PIELĘGNIARKI do pracy w klinice medycyny estetycznej na warszawskim Mokotowie.
Głównie wymagania to: minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako pielęgniarka, umiejętność wykonywania zabiegów mezoterapii igłowej, chęć nauki i rozwoju w medycynie estetycznej.
Praca oparta jest na wykonywaniu zabiegów na urządzeniu RF i mezoterapii igłowej z fibryny i osocza bogatopłytkowgo - zapewniamy szkolenia wewnętrzne.
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów aparaturowych na twarz i ciało
Udzielanie porad z zakresu kosmetologii
Profesjonalna obsługa klienta
Aktywna sprzedaż usług i produktów kliniki
OFERUJEMY:
Pracę zmianową (bardzo dogodną)
Oferujemy atrakcyjne warunki pracy
Pracę w przyjaznym, długoletnim zespole
Szkolenia oraz możliwość rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz ze zdjęciem na e-mail @

  • Praca Warszawa
  • Pielęgniarka Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210