Pielęgniarka
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Zespół Opieki Zdrowotnej "Legionowo" Sp. z o.o.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

PRACA W PUNKCIE SZCZEPIEŃ

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującymi zasadami szczepień ochronnych u pacjentów w różnym wieku,
  • rozpoznawanie i klasyfikowanie niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) oraz
  • podejmowanie stosownych działań w przypadku ich wystąpienia,
  • korzystanie z aktualnej wiedzy w zakresie szczepień ochronnych

Wymagania:

  • kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja z zakresu pielęgniarstwa rodzinnego lub tytuł magistra pielęgniarstwa,
  • ukończony kurs specjalistyczny szczepień ochronnych,
  • samodzielne udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie szczepień ochronnych,
  • prowadzenie sprawozdawczości w zakresie szczepień ochronnych,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • przyjazne warunki pracy,
  • warunki finansowe do uzgodnienia bezpośrednio z Dyrekcją.

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210