Piekarz
  • Bochnia
Piekarz
Bochnia, Bochnia, Małopolskie, Polska
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni
zatrudni pracownika na stanowisko - Piekarz w Zakładzie Produkcji Piekarsko-Ciastkarskim
Opis stanowiska:
• Kontrolowanie jakości, wielkości i ilości produkowanego asortymentu
• Przygotowywanie surowców i półproduktów do produkcji zgodnie z obowiązującymi recepturami
• Produkcja i wypiek pieczywa
• Prace dodatkowe związane z procesem produkcji
Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w zawodzie piekarza
• Obsługa urządzeń piekarniczych
• Dobra organizacja pracy
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
• Zatrudnienie oparte na umowie o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy
• Pracę w środowisku dynamicznym, rozwojowym
• Praca z młodym, doświadczonym zespołem
• Dodatkowe benefity w postaci prywatnej opieki medycznej i bogatego pakietu świadczeń socjalnych

  • Praca Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246