Pełnomocnik ds. ZSZ/Specjalista Kontroli Obszarów Okołomedycznych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
American Heart of Poland Spółka Akcyjna
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie systemu jakości Laboratoriów;
  • Opracowywanie i uczestnictwo w audytach;
  • Wsparcie Kierownictwa z zakresu wykonywanych procedur.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Czynne Prawo Wykonywania Zawodu;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Diagnosty Laboratoryjnego/ Specjalisty laboratoryjnej diagnostyki medycznej;
  • Znajomość ISO 9001, 15189, 17025, laboratoryjnej dokumentacji medycznej oraz audytów CMJ;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233