Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością ISO 13485 i 9001
  • Warszawa, Targówek, blisko PKP Warszawa Zacisze-Wilno
mazowieckie, Warszawa, Targówek, blisko PKP Warszawa Zacisze-Wilno, mazowieckie, Polska
KleverLab Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

KleverLab Sp. z o.o. to firma biotechnologiczna z siedzibą w Warszawie, która może pochwalić się wysoko wykwalifikowanym zespołem profesjonalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem w opracowywaniu i skutecznym wdrażaniu rozwiązań PCR. Produkujemy odczynniki chemiczne do biologii molekularnej, testy PCR, enzymy.

Kładziemy duży nacisk na jakość produktów i zgodność ze wszystkimi wymogami. Obsługujemy zarówno klientów B2B, jak i B2C. Naszą misją jest tworzenie szerokiej gamy rozwiązań dostosowanych do potrzeb docelowych odbiorców.

Opis stanowiska
  • wdrażanie procesów ISO 13485 w firmie;
  • sporządzenie dokumentacji w języku angielskim;
  • monitorowanie i ciągła kontrola procesów w firmie;
  • przeprowadzenie audytów wewnętrznych;
  • ciągle udoskonalenie procesów w firmie we współpracy z pracownikami.

Wymagania
  • znajomość systemu zarządzania jakością ISO;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • znajomość języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym będzie atutem;
  • znajomość branży biochemicznej lub pokrewnych będzie atutem;
  • samodzielność w podjęciu decyzji i umiejętność poszukiwania informacji.

Oferujemy
  • Praca pod nadzorem specjalisty z ponad 20-letnim stażem - możliwość znacznego podwyższenia kwalifikacji w zakresie systemów zarządzania jakością w branży biochemicznej;
  • Oferujemy prywatne ubezpieczenie medyczne.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210