Pedagog specjalny w przedszkolu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Eduity
17. 9. 2024

Lokalizacja: Niepubliczne Przedszkole HooplaKid - ul. Piltza 42 (Ruczaj)
Twój zakres obowiązków
- współorganizacja kształcenia specjalnego dla dzieci ze szczególnymi wymaganiami oraz niepełnosprawnościami, w szczególności ze spektrum autyzmu w tym z zespołem Aspergera;
- prowadzenie zajęć odpowiednich ze względu na potrzeby rozwojowe i edukacyjne oraz możliwości psychofizyczne dzieci, w szczególności zajęć rewalidacyjnych;
- prowadzenie dokumentacji kształcenia specjalnego;
- współpraca z kadrą pedagogiczną przedszkola, specjalistami oraz rodzicami podopiecznych.
Nasze wymagania:
- WARUNEK KONIECZNY! osoba posiadająca wykształcenie kierunkowe - Pedagog Specjalny/Oligofernopedagog
- wymagane ukończone studia wyższe kierunkowe (poziom licencjat lub magister), zgodnie z wymaganiami ustawowymi (przygotowanie do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, w szczególności ze spektrum autyzmu w tym z zespołem Aspergera).
- posiadanie ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;
- zaświadczenie o niekaralności, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed rozpoczęciem pracy.
Mile widziane:
- wysokie umiejętności interpersonalne, konieczne podczas współpracy z całym zespołem przedszkola;
- empatia i cierpliwość względem podopiecznych;
- intuicja w działaniu jako nauczyciel;
- otwartość i spontaniczność podczas zajęć i zabaw z dziećmi;
- kreatywność w działaniu, pogodne usposobienie, podzielność uwagi.
To oferujemy:
- pracę na podstawie umowy o pracę;
- pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym, dynamicznym zespole nauczycieli, opiekunów i animatorów;
- terminowe wypłaty wynagrodzeń, stabilne zatrudnienie;
- udział w cyklicznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
- uregulowane zasady wykorzystania urlopów, zastępstw, czy nadgodzin;
- regularne feedback’i i spotkania indywidualne z osobą zarządzającą;
- integracje
Klauzula RODO
"Zgadzam się na przetwarzanie przez Eduity Group Sp. z o.o moich danych osobowych dla potrzeb niniejszej rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko pracy. Zgoda obejmuje dane zawarte w moim CV, a także w innych załączonych dokumentach aplikacyjnych.

  • Praca Kraków
  • Pedagog specjalny Kraków
  • Pedagog Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584