Payroll Coordinator & SAP Key User
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie pracy oraz aktywny udział w codziennych zadaniach Zespołu Płac (wsparcie merytoryczne dla podległych pracowników)
  • Rola SAP KEY usera dla części płacowej i kadrowej (w tym współpraca z centralą, zespołem IT, firmą zewnętrzną)
  • Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej, naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac pracowników i zleceniobiorców
  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i korekt do ZUS
  • Sporządzanie raportów i analiz płacowych na potrzeby wewnętrzne oraz GUS
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT-11
  • Wdrażanie procedur i instrukcji wewnętrznych
  • Inicjowanie usprawnień i wprowadzanie nowych rozwiązań

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia w koordynowaniu pracy innych osób
  • Minimum 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku z obsługą płacową
  • Znajomości programu SAP HR na poziomie zaawansowanym (wcześniejsza rola SAP key usera)
  • Praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomości języka angielskie na poziomie min. B2
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Proaktywnej postawy nastawionej na poszukiwanie rozwiązań
  • Samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i dokładności

OFERUJEMY:
  • Dedykowanego opiekuna wdrożenia i kompleksowy onboarding
  • Szeroką ofertę szkoleń językowych, z możliwością realizacji w firmie lub w dowolnej szkole językowej
  • Szkolenia specjalistyczne, dopasowane do ścieżki rozwoju i potrzeb pracownika
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: Platformę kafeteryjna (karta sportowa, pakiet Medicover z usługami stomatologicznymi, karta Sodexo oraz wiele innych benefitów), dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Dodatkowe dwa dni urlopu w roku kalendarzowym
  • Elastyczne podejście do godziny rozpoczęcia pracy i nieformalny dress code
  • Możliwość wykonywania obowiązków zdalnie (raz w miesiącu wizyta w biurze w Poznaniu)
  • Wygodne i nowoczesne biuro w Poznaniu w przypadku chęci pracy w biurze
  • ZFŚS - m.in. dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego oraz bonus świąteczny
  • Regularne eventy integracyjne

  • Praca Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233