Partner Sprzedaży - Grupa Sprzedażowa, Franczyza
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
VIAMAX TECHNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego, biznesowego,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem,
  • kompleksowa obsługa Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert,
  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, Carporty, ładowarki, turbiny wiatrowe).

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z Klientem indywidualnym, biznesowym,
  • wysoka umiejętność skutecznego docierania do Klientów,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • wytrwałość, zaangażowanie, szybkość działania oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjny system Partnerski – sam decydujesz ile chcesz zarabiać,
  • aplikację mobilną do wsparcia sprzedaży oraz materiały reklamowe,
  • leady sprzedażowe,
  • niskie ceny i najwyższe prowizje na rynku sięgające 100% narzutu,
  • wsparcie przy budowie swojej grupy sprzedażowej,
  • szeroki wachlarz współpracy ze swoimi Klientami,
  • zapewnimy Ci profesjonalne szkolenia,
  • pracujemy tylko z najlepszymi.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889