Para do prowadzenia rezydencji w Konstancinie
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Monika Jakubiak MJ Governess
15. 9. 2024

MJ Governess właściciel serwisu gospodynirezydencji.pl poszukuje pary do prowadzenia rezydencji w Konstancinie. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Obowiązki

  • - pomoc w utrzymaniu porządku na terenie rezydencji
  • - gotowanie
  • - pranie, prasowanie
  • - pomoc w utrzymaniu porządku w ogrodzie
  • - drobne naprawy.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu domów i apartamentów udokumentowane referencjami

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • długoterminowe zatrudnienie

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584