Pakowanie ziół
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Joanna Kulczyk
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy:
Zielarnia Warmińska jest sklepem ze zdrową żywnością, z ziołami i z suplementami diety.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuję pracowników na stanowisko:
pakowacz ziół/magazynier
Zakres obowiązków:
- ważenie/odmierzanie ziół zgodnie z recepturą i pożądaną wagą
- kompletowanie zamówień
- dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania:
- dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- brak uczulenia na kurz
- status ucznia/studenta -warunek konieczny
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Joanna Kulczyk, moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
Informacja Administratora danych osobowych dla Kandydata na doradcę ds. zdrowia.
Administratorzy
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Joanna Kulczyk z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 2/12, 10-112 Olsztyn, e-mail: @ (zwana dalej Administratorem). Kontakt z administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail @ lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby administratora. We wszystkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych może Pani/Pan kontaktować drogą elektroniczną na adres e-mail @ lub pisemnie na adres Joanna Kulczyk ul. Skłodowskiej 2/12, 10-110 Olsztyn.
Przetwarzanie danych
Administrator może przetwarzać Pani/Pana dane w celu:
przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest rozwój sieci sprzedaży,
przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych w tym celu.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów.
Okres przechowywania danych
Pani/Pana dane, w związku z bieżącym procesem rekrutacyjnym, będą przechowywane do 30 dni od dnia jego zakończenia. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani/Pana dane będą przechowywane 365 dni od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

  • Praca Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523