Pakowacz - praca od zaraz!
  • Kuchary
wielkopolskie, Kuchary, wielkopolskie, Polska
Final S.A.
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Final S.A. - {{offer.position}

Lokalizacja
Kuchary
Pracodawca
Final S.A.
Dodano
27.09.2024
Numer referencyjny
5605_3594

Twoje zadania:

  • Pakowanie profili zgodnie z instrukcją pakowania
  • Bieżąca kontrola jakościowa i selekcja pakowanych profili
  • Zapewnienie jakości w obszarze działania
  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Sumienność, systematyczność, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

Oferujemy Ci:

  • Wynagrodzenie miesięczne brutto już od 5100!
  • Stabilnego zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system premiowy oraz dodatkowy bonus za frekwencję
  • Dodatkowe nagrody pieniężne z Programu Poleceń
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego oraz pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę
  • Bogaty pakiet szkoleń, rozwijający Twoje umiejętności i kompetencje, w tym dostęp do platformy szkoleniowej z możliwością nauki j. angielskiego
  • Realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Zespół pełen pasji i zaangażowania, gdzie każdy ma wpływ na sukces firmy

Final S.A.

FINAL S.A jako członek Grupy Kapitałowej Yawal, wyznacza standardy w branży aluminiowej, łącząc zaawansowaną technologię z tradycją. Nasza specjalizacja to nie tylko produkcja profili aluminiowych, a także ich lakierowanie oraz prefabrykacją. Dzięki naszej pasji do innowacji, skupiamy się na ciągłym ulepszaniu i rozwijaniu naszych produktów i usług, co przekłada się na trwałe partnerstwa i zaufanie wśród naszych Klientów. Z dumą zatrudniamy ponad 700 Pracowników, którzy są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu

Miejsce pracy: Kuchary koło Kalisza

  • Praca wielkopolskie
  • Pakowacz wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291