P2P/ Procurement Operations Analyst
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej rozwiązania w zakresie czyszczenia i higieny w miejscu pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Procurment Operations Analyst.

Wymagania

  • umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia,
  • praca w godzinach 14:00 - 23:00,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pełne wyposażenie stanowiskowe,
  • szkolenie wdrażające,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • międzynarodowe środowisko pracy.
  • Zarządzanie zamówieniami zakupu w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami klienta i dostawcy,
  • Zarządzanie zapytaniami związanymi z zamówieniami zakupu od dostawców i klientów wewnętrznych,
  • Praca nad prawidłową treścią zamówień zakupu, utrzymywanie dokładnych zapisów cenowych.
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy w zespole, podejmowania wspólnych decyzji,
  • Pewność siebie i zorientowanie na szczegóły,
  • Doświadczenie w pracy w szybkim tempie będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość aplikacji SAP i MS będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy w strefie czasowej USA (popołudniowa lub nocna zmiana).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    182 919
    29 245