Osobę z doświadczeniem plastycznym do tworzenia projektów w
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PunktStartowy
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem unikatowych projektów graficznych w oparciu o sztuczną inteligencję. Poszukujemy osoby z doświadczeniem plastycznym, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie zdjęć do naszych projektów w Chat GPT.
Obowiązki:
Wykonywanie około 150 zdjęć do jednego projektu w Chat GPT
Dostosowywanie zdjęć do wymagań klientów i standardów jakościowych
Współpraca z innymi członkami zespołu i kierownikiem projektu
Wymagania:
Ukończone liceum lub studia plastyczne (mile widziane)
Znajomość obsługi programu Midjourney lub podobnego (wymagane)
Dobra organizacja pracy i komunikatywność
Oferujemy:
Pracę 2-3 razy w tygodniu, w godzinach do uzgodnienia
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez formularz lub na adres: punktstartowy.pl(at)gmail.com

  • Praca Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 426
    20 575