Osoba sprzątająca w obiekcie sportowym na nocnej zmianie
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Stowarzyszenie Siemacha
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Obiekt sportowy Com-Com Zone Kozłówek przy ul. Facimiech 32 poszukuje osoby sprzątającej do pracy na zmianie nocnej w godzinach 22:00-2:00
Wymagania:
rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
dokładność
uczciwość
Obowiązki:
Mycie i dezynfekcja podłóg, ścian, kabin natryskowych, przebieralni, szafek
Mycie urządzeń sanitarnych
Mycie płytek ściennych
Odkamienianie i doczyszczanie powierzchni
Sprzątanie sauny
Oferujemy:
pracę w przyjaznej, życzliwej atmosferze
niezbędny sprzęt i środki czystości
umowę zlecenie
stawka godzinowa ustalana indywidualne
zaplecze socjalne z kuchnią (lodówka, mikrofalówka, czajnik,

  • Praca Kraków
  • Konstruktor (osoba) Kraków
  • Łącznik (osoba) Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183