Osoba sprzątająca Niemcy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
FlexiPersonal
17. 8. 2024

Obecnie, dla naszych zagranicznych klientów, poszukujemy osób do sprzątania w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec.
Nasi klienci prowadzą hotele zlokalizowane w atrakcyjnych turystycznie miejscach.
Szczegóły:
Rozpoczęcie pracy: termin wyjazdu do ustalenia
Czas trwania projektu: długoterminowe zatrudnienie
Lokalizacja: różne lokalizacje, Niemcy
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie: stawki od 13,50 euro brutto/h
- Darmowe zakwaterowanie w hotelu
- Zniżki pracownicze na wyżywienie
- Gwarancję minimalnej liczby godzin w umowie
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Możliwość wyjazdu dla par, grup lub znajomych
- Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji oraz pomoc w organizacji wyjazdu
Twój zakres obowiązków:
- Sprzątanie pokoi hotelowych oraz części wspólnych
- Obsługa narzędzi i sprzętu do sprzątania
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy przy sprzątaniu, szczególnie w hotelach
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na @

  • Praca Rzeszów
  • Konstruktor (osoba) Rzeszów
  • Łącznik (osoba) Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536