Opiekunka pacjenta/-tki w klinice medycyny estetycznej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SalesHR
27. 8. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiadanie na potrzeby pacjentów decydujących się na zabieg w klinice medycyny estetycznej (bez konsultacji medycznych)
  • odpowiadanie na prośby pacjentek/pacjentów oraz potrzeby wynikające z planowanego zabiegu
  • kontakt telefoniczny/mailowy po zabiegu celem zbadania satysfakcji z przeprowadzonych operacji
  • umawianie / przekładanie wizyt
  • czynności administracyjne związane z wypełnianiem kart pacjentów

WYMAGANIA:
  • bardzo duża doza empatii
  • nienaganna kultura osobista
  • świetnie umiejętności interpersonalne
  • cierpliwość, spokój, opanowanie
  • mile widziane zainteresowania w kierunku medycznym / lub wcześniejsze doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • chęć do nauki
  • samodzielność, kreatywność
  • dostępność do odbierania telefonów od pacjentów poza godzinami pracy
  • na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia - ale bardzo dobrego rozumienia potrzeb pacjentów i przede wszystkim troskliwości o ich samopoczucie

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe : 4 000 - 5 000 netto
  • bardzo ciekawy zakres zadań w rozpoznawalnej klinice medycyny estetycznej
  • możliwość rozwoju
  • świetną, rodzinną atmosferę
  • pracę w komfortowo urządzonym miejscu na Mokotowie