Opiekun / Opiekunka Klienta - Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Chylińscy sp z o.o.
18. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • witanie klientów w salonie i ustalenie celu wizyty
  • kierowanie klienta do odpowiedniego działu / pracownika odpowiedzialnego za dany proces
  • weryfikacja dostępności pracowników obsługujących klientów
  • rejestrowanie ruchu klientów w salonie z podziałem na odpowiednie działy
  • opieka nad klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces z danego działu
  • dbanie o pozytywny wizerunek i odpowiednią atmosferę trakcie obsługi klientów
  • monitorowanie i aktualizacja zapisów w CRM w celu zapewnienia podjęcia wszystkich leadów
  • monitorowanie kalendarza pod kątem dostępności handlowców i wykorzystania ich potencjału
  • opracowywanie zestawień efektywności pracy handlowców (raporty lejka sprzedażowego)
  • współpraca z działem marketingu w celu opracowania treści do SM
  • udział w organizowaniu wydarzeń i promocji w salonie oraz informowanie klientów o bieżących ofertach i wydarzeniach marketingowych
  • zbieranie i analizowanie opinii klientów w celu ciągłego doskonalenia procesu obsługi

Nasze wymagania

  • doskonała organizacja pracy własnej
  • otwartości i umiejętności nawiązywania kontaktu i relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista, empatia, zaangażowanie oraz znajomości zasad prowadzenia rozmów handlowo-marketingowych
  • znajomość branży motoryzacyjnej oraz zasad bezpośredniej obsługi klienta
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office oraz pracy w systemie CRM
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (asystent/ka, recepcjonista/ka, koordynator/ka)
  • doświadczenia w przygotowywaniu zestawień oraz krótkich treści marketingowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną konwersację
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej sytuacji rynkowej
  • intensywny program szkoleniowo – wdrożeniowy
  • możliwość awansu w strukturach organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie

  • Praca Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Opiekunka Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Opiekun Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848