Opiekun medyczny w stacji dializ DaVita Tychy
  • Tychy
Tychy
DaVita
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O firmie:

Nie jesteśmy po prostu firmą. Jesteśmy społecznością, która troszczy się o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi. W DaVita naprawdę nam na sobie zależy. Ponad 90% z nas mówi, że panuje tu świetna atmosfera. Koleżeńskość, nierzadko przyjaźń, adekwatne wsparcie, to coś, co każdy otrzymuje tu każdego dnia.

Opis stanowiska:

- sprawowanie opieki nad pacjentem dializowanym na zlecenie i pod nadzorem pielęgniarki lub lekarza,

- asystowanie lekarzowi w trakcie wykonywania czynności medycznych związanych z badaniem,

- asystowanie pielęgniarce/lekarzowi w dbaniu o bieżące zaopatrzenie w produkty lecznicze oraz w niezbędny sprzęt, narzędzia i leki.

Oczekujemy:

- ukończonego kursu opiekuna medycznego,

- posiadania ważnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

- doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane.

Oferujemy:

- unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „najpierw społeczność, potem firma”

- możliwość nabierania wielu cennych doświadczeń zawodowych w wymagającej branży medycznej,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- uznanie i satysfakcję z wykonywanej pracy,

- satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest DaVita sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Legnicka 48 bud. F, 54-202 Wrocław (Pracodawca). Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko w nim wskazane. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym Twoich praw jako podmiotu danych, znajdziesz na stronie davita.pl w zakładce polityka prywatności.

Jeśli wyrażasz zgodę przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów

  • Praca Tychy
  • Analityk medyczny Tychy
  • Opiekun Tychy
  • Pracownicy uczelni w Polsce Tychy
  • Doradca podatkowy w Polsce Tychy
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536