Opiekun Kluczowego Klienta
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Marcel S.A.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca z Klientami branży medycznej na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego,

  • doradztwo w zakresie oferowanych narzędzi IT,

  • doradztwo w zakresie organizacji pracy z użyciem narzędzi IT,

  • rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • efektywna współpraca z Klientami, bieżące informowanie i poszerzanie ich wiedzy o oferowanych produktach,

  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów,

  • proaktywna analiza potrzeb klienta,

  • monitorowanie i analiza rynku usług medycznych,

  • przygotowywanie ofert dla Klientów,

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych zgodnie z ustalonymi zasadami,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA:
  • gotowość do wyjazdów, prawo jazdy kat. B.,

  • wykształcenie wyższe,

  • duże zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność,

  • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • łatwość w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji z klientami,

  • otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pisania dokumentacji oraz tworzenia prezentacji,

  • umiejętność elastycznego adaptowania się do potrzeb sytuacji,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • rzetelność, lojalność i terminowość,

  • znajomości obsługi komputera.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość urządzeń i organizacji pracy laboratorium diagnostycznego,

  • znajomość oprogramowania laboratoryjnego Centrum.

OFERUJEMY:
  • stałe zatrudnienie w firmie z 30-letnim doświadczeniem, stabilnej finansowo, o statusie merytorycznego lidera na rynku,

  • udział w nowych projektach, w tym dla kluczowych klientów firmy,

  • praca w dynamicznym, otwartym zespole, w atmosferze współpracy i zaangażowania,

  • realny wpływ na powstające produkty i rozwiązania,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę B2B,

  • karty sportowe (Multisport).