OPIEKUN/KA W ŻŁOBKU - ART. 60D, DOF. WYNAGRODZENIA 50+
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
25. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom. Zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie. Wspomaganie rozwoju dzieci. Zgłaszanie niepokojących objawów u dzieci. Eliminowanie uszkodzonych zabawek. Pomoc w organizowaniu dzieciom wypoczynku na świeżym powietrzu. Utrzymywanie czystości pomieszczeń. Pomoc przy karmieniu dzieci.

Inne wymagania
Oferta prac w ramach art. 60d, dofinansowanie wynagrodzenia 50+.
Oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Urzędzie, w przedziale wiekowym 50 - 60 lat. Tylko ze skierowaniem
Oferta pracy na stanowisko: Opiekun/ka w żłobku
zakres obowiązków: Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom. Zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie. Wspomaganie rozwoju dzieci. Zgłaszanie niepokojących objawów u dzieci. Eliminowanie uszkodzonych zabawek. Pomoc w organizowaniu dzieciom wypoczynku na świeżym powietrzu. Utrzymywanie czystości pomieszczeń. Pomoc przy karmieniu dzieci.
Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy:
wykształcenie: średnie
umiejętności: komunikatywność, cierpliwość, odpowiedzialność, praca z małymi dziećmi.
Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 1 - 3 lata.
W przypadku obcokrajowców znajomość języka polskiego na poziomie 6 w mowie i piśmie.
Praca w godzinach 7 - 15

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Warszawa
  • Opiekun Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836