OPERATORKA / Operator maszyn
  • Warszawa
Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Intraservis
8. 8. 2024

Lider w produkcji innowacyjnych opakowań ochronnych, specjalistycznych materiałów i urządzeń opakowaniowych zatrudni operatora maszyn.
Miasto:
Duchnice
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Zakres obowiązków
sprawdzenie stanu maszyny produkcyjnej przed przystąpieniem do pracy;
obsługa maszyny produkcyjnej i zapis danych produkcyjnych oraz jakościowych w systemie SAP zgodnie z obowiązującymi procedurami;
prowadzenie bieżących kontroli jakości produktów;
zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości produkcyjnych przełożonym;
utrzymanie porządku na stanowisku pracy zgodnie z wytycznymi BRC i HACCP.
Wymagania
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
punktualność;
dobra organizacja;
chęć do nauki i rozwoju.
Harmonogram
Praca w systemie 3-zmianowym.
Wynagrodzenie
Wynagrodzenie miesięczne 4195 - 4349 zł netto. Istnieje możliwość otrzymania premii 25 - 30%.

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Operator maszyn Ożarów Mazowiecki
  • Operator Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648