Operatora Maszyn Przetwórstwa Szkła/Szklarz- 6 000zł-SZCZECIN
  • SZCZECIN
Szczecin
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
13. 8. 2024
5100 - 6 000 zł

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji szyb zespolonych oraz szkła architektonicznego działającego na rynku szkła od 1826 poszukujemy osób na stanowisko:

Operatora Maszyn Przetwórstwa Szkła

Lokalizacja: Szczecin, Dąbie.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• 26 zł/h + premia regulaminowa (do 20% stawki godzinowej),

• nagroda frekwencyjna 500 zł,

• nagroda jakościowa do 200 zł,

• praca 3 zmianowa (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) od poniedziałku do piątku,

• nadgodziny (max 4 godziny dziennie + soboty).

Twoje obowiązki:

• obsługa linii produkcyjnej,

• praca fizyczna w zespole przy produkcji szyb zespolonych,

• praca przy obsłudze maszyn do przetwórstwa szkła.

Wymagamy:

• doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej – mile widziane,

• chęć do nauki,

• nie wymagamy doświadczenia w przemyśle szklarskim.

Dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Szczecin
  • Szklarz Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544